Publikoni profilin tuaj padel tani për t'u kontaktuar nga lojtarë të tjerë padel nga qyteti juaj dhe fitoni një raketë padel në dhuratën tonë të radhës!Shkojme

Mirësevini në Padelist.net: Komuniteti Botëror i Padelit

Gjeni lojtarin tuaj të ardhshëm të padelit, trajnerin e padelit dhe klubin e padelit. Nuk jeni regjistruar akoma?

Regjistrohu Tani

Publikoni profilin tuaj padel për të parë listën e plotë të vendeve.

👍 Plotësisht falas Emoji Asnjë aplikacion nuk nevojitet
Publikoni profilin tuaj 💰 Merrni zbritje në pajisjet padel

Profilet e veçuara të Padel

Këtë muaj paraqiten lojtarët e fundit të padelit dhe klubet e padelit.

Kërkim i shpejtë dhe i thjeshtë

1.

Zgjidhni një kategori

Zgjidhni kategorinë e preferuar nga dropdown

Ju mund të zgjidhni kategorinë tuaj të preferuar (lojtar padel. Trajner padel, klube padel) nga fusha e kërkimit për të gjetur lojtar / trajner / klub.
2.

Gjeni Vendndodhjet

Gjeni lojtar, trajner, klub të vendeve të ndryshme

Ju mund të gjeni një lojtar padel, trajner, klub nga vende të ndryshme në botë duke përdorur opsionin e kërkimit.
3.

Lidhu dhe argëtohu

Lidhu me lojtar padel, trajner, klub

Duke përdorur opsionin e kërkimit ju mund të gjeni dhe të lidheni me lojtarin tuaj të përsosur të padelit, trajnerin ose një klub.

Në dispozicion gjatë gjithë kohës dhe kudo

Mund të gjeni dhe të lidheni me pronarët tanë të disponueshëm të profileve padel në çdo kohë. Tenisi Padel luhet në pjesën më të madhe të botës. Në Evropë, Spanja është vendi i parë me qytete të tilla si Madridi, Barcelona, ​​Malaga, Alicante ose Valencia.

Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të kërkuar

Opsioni i kërkimit është shumë i mirë dhe i lehtë për të gjetur çdo informacion. Tenisi Padel, kjo lojë shumë argëtuese, luhet gjithashtu në qytete të tjera kryesore të Evropës si Amsterdam në Holandë, Milano dhe Roma në Itali ose gjithashtu Helsinki në Finlandë.

Mijëra lojtarë, trajnerë, klube

Ju mund të merrni mijëra lojtarë të padelit, trajnerë (që luajnë me markat kryesore të raketave të tilla si Bullpadel) dhe klube të botës. Suedia është vendi i dytë padel në Evropë me qytete të tilla si Göteborg dhe Stokholm.

Profilet e reja të Padel çdo ditë

Ne po shtojmë profile të reja padel çdo ditë si Franca ku qytete si Parisi kanë një rritje të lartë të lojtarëve padel. Pra, bëhuni pjesë e komunitetit, lidheni me të tjerët dhe luani së bashku!

I pranoj kushtet e përgjithshme të përdorimit dhe politikën e privatësisë dhe unë autorizoj Padelist.net të publikojë listën time pasi vërtetoj se jam më shumë se 18 vjeç.
(Duhen më pak se 4 minuta për të përfunduar profilin tuaj)

Lidhja e rivendosjes së fjalëkalimit do të dërgohet në emailin tuaj